KONST / Litografier / Färglitografi 15728024
nr 1572 8024
Astrid Sylwan
(f. 1970), Sverige
Signerad, numrerad 10/28. Färglitografi. Bladets mått: 54x39cm, oramad
Astrid Sylwan, svensk målare född 1970.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 18:03:27
21/10 11:07:44